پرسش و پاسخ

جهت پرسیدن سوال  وارد شوید 
، در صورتی که عضو نیستید  عضو شوید

دو بینی

ارسال شده در تاریخ ۱۴۰۰-۰۴-۱۸ ۱۸:۱۳ توسط امیر محمد
سلام و خسته نباشید بنده دو ماه پیش برای استرس و اظطراب متخصص مغز و اعصاب برام قرص سرترالین نوشتند بعد از سه چهار روز دچار دو بینی از هر دو چشم شدم،اول از نوشته های کوچک شروع شد که به بالا و پایین دو تا میدیدم بعدش اجسام رو هم همینطور.و الان دیگه همه جارو دو تا می بینم به بالا و پایین. فاصله دو جسم در پشت زمینه سیاه و مشکی بیشتر میشه.مثلا ماشین مشکی پلاکش رو خیلی دو تا میبینم و فاصله خیلی زیاد میشه، ماشین سفید هم پلاکش رو دو تا میبینم ولی فاصله دو جسم کمتره.الان با اینکه قرص رو قطع کردم هنوز داره بدتر هم میشه حتی نمی دونم این مشکل ماله قرص بوده یا نه،میشه راهنمایی کنید که می تونه مشکل از مغز باشه یا خوده چشم؟ و اینکه اصلا درمانی داره؟یا علتش چی میتونه باشه.14 سال سن دارم و پسر هستم سابقه ضربه و بیماری های زمینه ای ندارم ممنون میشم پاسخ دهید
پاسخ داده شده در تاریخ ۱۴۰۰-۰۴-۲۶ ۱۴:۳۸ توسط دکتر پوپک پیر
باسلام، اين دارو بر روي بينايي تا حدودي عوارض دارد اما بدون معاينه نميتوان اظهار نظر قطعي كرد. جهت بررسي و راهنمايي دقيق بايد معاينه شويد و شرايط چشمتان بررسي شود. براي گرفتن وقت معاينه در بيمارستان نور تهران با تلفن 02182400 تماس بگيريد.