پرسش و پاسخ

جهت پرسیدن سوال  وارد شوید 
، در صورتی که عضو نیستید  عضو شوید

میتونم عمل کنم؟؟؟

ارسال شده در تاریخ ۱۳۹۲-۰۷-۲۳ ۱۶:۲۵ توسط امیرحسین

روی کارت معافی من زده پزشکی ماده 41 بند 5 آیا امکان عمل چشم برای من وجود داره یا نه؟؟؟

ممنون....

پاسخ داده شده در تاریخ ۱۳۹۲-۰۷-۲۷ ۰۵:۳۸ توسط Ophthalmologist
با سلام، در سایت بیمارستان قسمت دانستنی های چشمی به جواب خود می رسید.